Абітурієнту Хіміко-біологічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка http://chem-bio.com.ua Tue, 25 Jun 2019 11:57:32 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management uk-ua 10 кроків для вибору вищого навчального закладу http://chem-bio.com.ua/student/stud-nauka/item/764-10-кроків-для-вибору-вищого-навчального-закладу.html http://chem-bio.com.ua/student/stud-nauka/item/764-10-кроків-для-вибору-вищого-навчального-закладу.html ]]> admin@ecocentr.com.ua (CHEM-BIO) Абітурієнт Tue, 30 Jun 2015 11:23:43 +0000 Тести ЗНО онлайн http://chem-bio.com.ua/student/stud-nauka/item/733-тести-зно-онлайн.html http://chem-bio.com.ua/student/stud-nauka/item/733-тести-зно-онлайн.html

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2013 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2010-2014 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Для отримання додаткової інформації про розрахунок тестових та рейтингових балів, порядок оцінювання тестових завдань, час, що надається для виконання тестів ви можете скористатись розділом «Довідка».

Більше інформації про проведення зовнішнього оцінювання ви можете отримати на сайті Освіта.ua та сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Джерелоhttp://osvita.ua

]]>
admin@ecocentr.com.ua (CHEM-BIO) Підготовка до ЗНО Fri, 28 Nov 2014 00:35:14 +0000