Версія для друку
Четвер, 11 липня 2013 17:25

Студентське містечко ТНПУ

Автор
Оцініть матеріал!
(3 голосів)


Студентське містечко компактно розміщене на території університету. Поряд із навчальними корпусами – 5 гуртожитків, де проживає більше 2 тисяч студентів. У кімнати поселяють по 2, 3 та 4 осіб.

Зазвичай, студенти хочуть поселитися з однокурсниками, і адміністрація іде їм назустріч. Відтак, за кожним із гуртожитків закріплені такі факультети:

· № 1 – Інститут мистецтв;

· № 2 – філологічний, факультет фізичного виховання, Інститут педагогіки і психології;

· № 3 – хіміко-біологічний, географічний факультети;

· № 4 – історичний, Інститут психології та педагогіки;

· № 5 – факультет іноземних мов та фізико-математичний.

Для поселення у гуртожиток необхідно написати заяву в студентський профком. Право на першочергове поселення надається студентам пільгових категорій. Житлом на період навчання будуть забезпечені всі бажаючі.

ПОРЯДОК ПОСЕЛЕННЯ СТУДЕНТІВ В ГУРТОЖИТКИ
Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка


  1. Студенти, які бажають поселитися в студентський гуртожиток, звертаються з письмовою заявою у профком студентів або дистанційно заповнюють бланк заяви на сайті університету в рубриці «Абітурієнту» з 08 до 22 серпня. До заяви додаються документи, що підтверджують наявність пільги.
  2. До 23 серпня 2016 р. за поданням профкому студентів та погодженням адміністрації студмістечка ректором університету видається основний наказ на поселення студентів у гуртожитки.
  3. Переваги при поселенні мають студенти державної і контрактної форми навчання, які мають пільги: студенти з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування; напівсироти, студенти, в яких один із батьків помер; студенти, батьки яких є учасниками АТО; студенти-інваліди; студенти з малозабезпечених сімей за умови отримання соціальної допомоги у відділі соцзабезу; студенти, що потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС; студенти з багатодітних сімей (3 і більше дітей в сім’ї); студенти, батьки, яких є пенсіонерами, інвалідами.
  4. Всі інші поселяються на загальних підставах в порядку віддаленості місця проживання від м. Тернополя та наявності місць виділених для відповідного факультету.
  5. З 26 по 29 серпня 2016 р. проводиться поселення старшокурсників, які проживали в гуртожитках університету.
  6. З 29 серпня по 1 вересня 2016 р. проводиться поселення в гуртожитки студентів, які потрапили до основного наказу.


Додати коментар


Захисний код
Оновити