Версія для друку
П'ятниця, 14 жовтня 2011 20:59

Конкурс Стипендіальної програми "Завтра.UA"

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Триває прийом заявок від студентів, які бажають взяти участь у щорічному загальнонаціональному конкурсі Стипендіальної програми "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука

Стипендіальна програма "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Участь у відкритому всеукраїнському конкурсі можуть взяти всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації. Критерії відбору – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

На сьогодні програма охоплює всі регіони України, а кількість вищих навчальних закладів, що стали партнерами "Завтра.UA" за п’ять років існування, збільшилась з 11 до 75. За цей час стипендіатами програми стали понад 1 400 осіб.

Стипендіати "Завтра.UA" отримують від Фонду щомісячну стипендію розміром 942 грн протягом року, підтримку індивідуальних ініціатив, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер; залучаються до участі у спільних соціальних проектах з фінансовою та організаційною підтримкою Фонду.

Також стипендіати відвідують щорічний Молодіжний форум "Завтра.UA", який відбувається в Києві; беруть участь у зустрічах Ялтинської Європейської Стратегії, публічних лекціях з провідними представниками бізнесу, політики та культури, долучаються до проектів Фонду та PinchukArtCentre.

Прийом документів та on-line реєстрація проходитимуть до 25 жовтня 2011 року.

Реєстрація на Конкурс 2011/2012.

За матеріалами: Освіта.ua

Медіа

Додати коментар


Захисний код
Оновити