Версія для друку
Середа, 15 червня 2011 18:57

Конкурс «My Organic life»

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Поспішайте взяти участь у творчому конкурсі органічної спільноти Organic Life!

 Залишилось лише 10 днів!

 

У спільності Organic Life продовжується конкурс «Моє органічне життя». Взяти участь в розіграші та отримати органічні призи можуть усі охочі ¬– потрібно лише розповісти про свій стиль життя.

 

Щоб стати учасником конкурсу – приєднайтесь до блогу «Конкурс My Organic Life» та розмістіть свою унікальну розповідь про те, що для Вас означеє поняття «органічне життя». Прийом робіт на конкурс триватиме до 20 червня 2011 року.

 


Приз за перше місце – подарунковий набір органічної косметики від магазину Ecobeauty.

 

Учасники, які займуть друге та третє місце, отримають подарункові кошики органічних продуктів від компаній «Царский садовник» та «Біолан».

«Приз глядацьких симпатій» – подарунковий набір фруктових пюре та соків від компанії HiPP Україна.

 

Переможців визначатиме відкрите голосування журі, в яке входять експерти порталу OrganicLife. А думка спільноти, тобто оцінки постів та коментарі, визначить переможця в категорії «Приз глядацьких симпатій».

P.S.

Хтось вже посадив перед будинком квіти, хтось почав добиратися на роботу пішки або на велосипеді, обирає органічні продукти, використовує енергозберігаючі лампочки. Кожне із цих маленьких рішень кардинально змінює наше життя.
На порталі OrganicLife учасники зможуть вести блоги, обмінюватись досвідом, читати новини та статті про органіку, консультуватись із експертами, брати участь в конкурсах та вигравати органічні подарунки для себе та своїх друзів. Також у спільноти є фан-сторінка в мережі Facebook, де учасники зможуть слідкувати за новинами, знаходити однодумців та друзів, ділитися корисними порадами та отримувати призи.
Якщо ви знаєте, як почати жити органічно – поділіться своїми думками, ідеями, порадами зі всіма учасниками нашої спільноти та отримайте органічні призи!

Додати коментар


Захисний код
Оновити