Версія для друку
Вівторок, 10 квітня 2018 13:28

Студент-практикант року

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)


Учителем не кожен може бути, Не кожне серце вміє говорить... Учитель лише той, хто вміє чути, Окрилити, навчити і любить.

Вже стало гарною традицією проведення на хіміко-біологічному факультеті конкурсу «Студент-практикант року», який відбувається щороку за участі магістрантів та студентів IV курсу, які восени проходили свою першу педагогічну практику. Цьогоріч конкурс відбувався 27 березня та об'єднав у стінах однієї аудиторії студентів різних курсів, а також викладачів.

Конкурсантами були представники IV курсу, які намагались переконати журі у своїй кмітливості та комунікативних здібностях, вмінню знайти вихід із будь якої педагогічної ситуації, а також з гумором ставитися до життя. Підготовкою до цього заходу, а також його проведенням займались магістранти групи мБ-1: Мартинюк Вікторія, Сенько Світлана, Смалюк Ольга та Четирбок Марія.

Дійство проходило в приємній, проте напруженій атмосфері, адже це все таки змагання. Конкурсанти намагались активно відповідати на запитання, влучно підмічати деталі у завданнях та показати себе з кращого боку. Усі їх зусилля були оцінені, адже десятка найкращих практикантів отримали сертифікати за участь в конкурсі, п'ятеро з них – дипломи I, II та III ступенів, а також подарунки, які вручив завідувач кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Грубінко В. В.

В результаті, задоволеними залишились усі: магістранти вкотре повправлялись в організації подібних заходів, студенти IV курсу отримали приємні подарунки та перевірили свої знання, а викладачі — насолоду від успіху їхніх вихованців.

{gallery}https://www.flickr.com/photos/chembioeducation/sets/72157693700607041/ {/gallery}


Підготувала: студентка магістратури Онуфрійчук Лідія

Додати коментар


Захисний код
Оновити