Версія для друку
Субота, 18 листопада 2017 09:25

Екологічне свято на хіміко-біологічному факультеті

Автор
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

9 листопада 2017 року на хіміко-біологічному факультеті відбувся огляд екологічних загонів, присвячений розв’язанню важливої екологічної проблеми – утилізації та сортування сміття. Особливе значення має проведений захід у зв’язку з реалізацією в Україні громадського проекту «Україна без сміття», до якого долучилася і Тернопільщина.

Захід організували і провели студенти 31 групи під керівництвом викладачів Барни Л.С. та Жирської Г.Я. Свої ідеї презентували три екологічні загони: «Молодь України», «Еко-лідер» та «На нас надіється земля». Кожен загін підійшов до своїх виступів дуже відповідально та творчо: презентував своє гасло, емблеми та виготовив стіннівки з порадами щодо раціонального використання ресурсів та утилізації сміття.

Екологічний загін «Молодь України» розпочала свій виступ із авторської пісні під акомпанемент акустичної гітари. Інтерес у присутніх на святі викликало опитування тернополян щодо їх ставлення до забруднення довкілля, пізнавальне відео про сортування сміття. На завершення виступу студенти дали кілька влучних порад щодо сортування і утилізації сміття.

Гаслом виступу екологічного загону «Еко-лідер» було: «Мисли глобально дій локально». Під час виступу було наведено інформацію про проблеми сміттєзвалищ в Україні, використано мотиваційне відео про сортування сміття із вражаючими статистичними даними, лунали пісні, поезія та навіть сценка за давньою легендою «Усе в твоїх руках», де студенти чудово проявили свої акторські здібності. Свій виступ завершили закликаючим та зворушливим відеозверненням дітей до сучасного покоління. Екологічний загін «На нас надіється земля» відзняв і продемонстровано відеоролик з інтерв’ю, у якому викладачі хіміко-біологічного факультету давали свою оцінку стану забруднення міста Тернополя та пропонували шляхи вирішення даної проблеми. Виступ супроводжувався виконанням пісень, декламуванням віршів, показом вражаючого відеоролика про забруднення нашої планети різноманітними відходами, цікавими фактами щодо покращення стану довкілля.

Завершили виступ студенти спільним виконанням пісні «Україна – це ми», яка налаштувала учасників та гостей свята на активну та відповідальну діяльність щодо покращення стану довкілля в нашій державі.


{gallery}https://www.flickr.com/photos/chembioeducation/sets/72157689723224515/ {/gallery}

Підготувала: Студентка 31 групи Татарин Наталія

Схожі матеріали (за тегом)

Додати коментар


Захисний код
Оновити