Версія для друку
Четвер, 12 жовтня 2017 13:17

Свято Осені - 2017

Автор
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Осінь – пора приємних турбот, жнив, збирання урожаю, але посеред цих турбот є місце і святу…12 жовтня королеву Осінь запросили в гості на хіміко-біологічний факультет.

Студенти 3 курсу організували свято «Три кольори осені». Програма заходу вразила своїм інформаційним та жанровим різноманіттям, де ранню, середню і пізню осінь представляла інша група студентів. Численним присутнім, серед яких декан ф-ту Дробик Н.М., заступник декана Герц А.І., завідувач кафедри Грубінко В.В., викладачі навчальної дисципліни «Еколого-натуралістична діяльність школярів» Барна Л.С., Жирська Г.Я., інші співробітники ф-ту, студенти 1-4 курсів, школярі з м. Хоростків, захід подарував приємні та незабутні хвилини. Адже були представлені натуралістична та народознавча інформація, вокальні та поетичні номери, тематичні презентації, проведено майстер-класи та безліч цікавих конкурсів, де кожний отримав подарунки.

Родзинкою свята осені став показ осінніх мод, де учасники дефілювали в авторських платтях, костюмах, головних уборах та аксесуарах ручної роботи. Вони були виконані з листя клена, дуба, верби, калини, плодів глоду, горобини та інших рослин. Також студенти презентували свої стіннівки на осінню тематику й неповторні композиції з осінніх квітів, овочів та фруктів під оригінальними назвами. Протягом дня діяв благодійний ярмарок, де можна було придбати різноманітні смаколики та поласувати домашньою випічкою. Усі зібрані кошти у сумі 850 гривень студенти передадуть на потреби дитячого будинку «Малютка».


{gallery}https://www.flickr.com/photos/chembioeducation/sets/72157687820750224/ {/gallery}

Підготувала: Студентка 31 групи Татарин Наталія

Додати коментар


Захисний код
Оновити