Версія для друку
П'ятниця, 18 листопада 2011 13:49

Міс факультету-2011

Автор
Оцініть матеріал!
(7 голосів)

Конкурс "Міс хіміко-біологічного факультету-2011"

"Ідеальна краса, найчудовіша зовнішність нічого не коштують, якщо ними не захоплюватися."

Оноре де Бальзак

29 листопада 2001 студенти ТНПУ імені Володимира Гнатюка покинули актову залу з неймовірним захопленням, адже відбувся конкурс «Міс Хіміко-біологічного факультету». Дівчата справили колосальні враження на всіх присутніх, які затамувавши подих,  очікували нового виходу конкурсанток на сцену.

Усі претендентки на звання Міс «Хіміко-біологічного факультету» запропонували дуже цікаві виступи, до яких довго готувалися, вклавши в це частинку душі.

Перший вихід конкурсанток на сцену здійняв хвилю оплесків - дев’ятеро дівчат представили себе у першому конкурсі «Візитна картка».

Другий конкурс - дівчата справжні україночки. Вони продефілювали та виконали танець в українському вбранні. Була представлена вишивка різних регіонів України. Складно було членам журі надати комусь перевагу, адже обрати кращих з кращих зовсім не легко. Хоч учасниці уже зуміли вразити глядачів, найцікавіше очікувало згодом.

Наступним випробуванням був конкурс «Моя муза», у якому усі претендентки демонстрували свої таланти. Цей конкурс показав наскільки дівчата відрізняються одна від одної та допоміг розкрити їм свої таланти, захоплення, адже як виявилося в усіх вони такі різні. Конкурсантки і співали, і виконували східні танці, грали на роялі, демонстрували власні картини і лінію дизайнерського одягу, розчулювали акторською майстерністю, читанням поезії і навіть долучали до ознайомлення з творчістю Маркеса.

Оскільки учасниці після закінчення кожного конкурсу готувалися до наступного, глядачі в той час насолоджувалися виступами студентів хіміко-бологічного факультету, які ретельно підготувалися до виходу на сцену.

Надзвичайно цікавим виявився конкурс «Інтерв’ю», адже жодна із конкурсанток не могла підготуватися заздалегідь, адже запитання на обізнаність і ерудицію задавав декан Х-Б факультету Курант В. З., який очолював високоповажне журі.

Учасниці вражали своїми відповідями, адже вони були впевненими і невимушеними. Це вкотре довело глядачам, що дівчата на Х-Б факультеті не лише красиві, а й розумні!

Атмосфера в залі ставала все напруженішою, адже всі розуміли, що конкурс підходить до завершення і залишився лише один виступ. Останній вихід конкурсанток у вишуканих вечірніх сукнях разом із своїми партнерами на мить переніс глядачі на справжній бал.

Найголовнішою подією всього конкурсу стало оголошення результатів. Судді після тривалої наради визначили переможниць. Дуже приємно, що кожна учасниця отримала нагороду. Отже, кому ж дісталося звання Міс Х-Б факультету та інші номінації:

 • Міс Х-Б факультетуМазур Дарія Сергіївна.
 • 1-а віце-міс – Юрчак Ірина Вадимівна
 • 2-а віце-міс – Вонс Оксана Петрівна
 • Міс Глядацькі симпатії - Мазур Дарія Сергіївна
 • Міс Елегантність – Ковальчук Ірина Вадимівна
 • Міс Ерудиція – Гусак Оксана Василівна
 • Міс Чарівність – Кобилянська Вікторія Олександрівна
 • Міс Артистичність – Куцло Оксана Володимирівна
 • Міс Грація – Завадська Леся Володимирівна
 • Міс Талант – Козак Юлія Олександрівна
 • Міс Фотомодель - Вонс Оксана Петрівна


Усі конкурсантки довели, що кожна з них гідна перемоги, адже різниця в кількості набраних ними балів зовсім незначна. Вони зуміли переконати нас в тому, що є ерудованими, граціозними, вишуканими, елегантними, одним словом – справжні леді.

Марічка Стравська, БП-21  

P.S.

Фоторепортаж з місця подій, можна переглянути в соціальних мережах  Facebook та  Вконтакті, а також у нас на сайті.

Додати коментар


Захисний код
Оновити