Версія для друку
Неділя, 03 липня 2011 21:46

Бібліотека власників E-book readers

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Де віднайти безкоштовні книги для Kindle і не тільки?  Отже, потрібно:

  • відвідати найбільш відомий ресурс в інтернеті – Flibusta.net. Книжкове братство! Для того, щоб Вам скачати книжку для Кіндла, необхідно зайти на любую сторінку з книгою і вибрати формат .mobi – це оригінальний формат для Kindle. Скачавши книги в мобі форматі, скидайте їх в папку Documents  Вашого кіндлика.
  • маючи під рукою лише FB2 файли, їх можна самостійно, використовуючи онлайн конвертер FB2 в PDF із заданими параметрами конвертації, перетворити у PDF  формат.
  • найпростіший метод  – скористатись програмою CaLibre. На виході отримати файл *.MOBI.


Більше про читалку Kindle можна дізнатись ось тут.

Для отримати інформації про читалки, компетентні огляди про усі можливі і неможливі варіації існуючих читалок, рекомендую сайт http://www.the-ebook.org.

О так... Ще одна необхідна річ. Екранна клавіатура. І найголовніше, що непотрібно перепрошивати девайс, русифікувати його тощо.

Цитую: "экранная клавиатура написанная на JavaScript и оптимизирована под экран Kindle. Зарегистрировано доменное имя kin3lib.ru для нашего проекта. Сервис перебрасывает поисковый запрос набранный на виртуальной клавиатуре в библиотеку Флибуста, где можно спокойно закачать затем книгу в ее родной mobi формат."

Схожі матеріали (за тегом)

Додати коментар


Захисний код
Оновити